Kiinnostavat puhelinnumerot Sevillassa


Kiinnostavat puhelinnumerot Sevillassa

Olemme valinneet joitainSevillan kaupungin puhelimet, joka tekee matkasi paljon helpommaksi.

Matkan aikana voi syntyä odottamattomia ongelmia, joita sinulla ei ollut; suunnitelmien ja reittien muutokset, joista on tarpeen improvisoida; tai tarvitsee vain saada enemmän tietoa kuin yhdellä on ...

Meidän mielestämme Nämä puhelimet voivat olla hyödyllisiä kaikissa odottamattomissa tilanteissa.
Sevillan tieto- ja matkailuvirastojen puhelinnumerot
Tieto- ja matkailuviraston puhelin Sevilla
95 42214 04
Puhelimen turistilautakunta Sevilla
95 450 10 01
Puhelinkunnan matkailuvirasto Sevilla95 423 44 65
Puhelimen matkailutoimisto Ecija 95 59029 33
Puhelimen matkailutoimisto Carmona95 419 09 55
Puhelimen matkailutoimisto Osuna95 48157 32
Sevillan hallintolaitosten puhelinnumerot

Sevillan kaupungintalon puhelin

010 / 95 459 06 00
Sevillan maakunnan neuvoston puhelin95 455 00 00
Puhelin Junta de Andalucía ja Sevillan maakunnan pääosasto900 859 292 / 902 505 505
Sevillan kuljetuspuhelinnumerot
Sevillan lentokentän puhelin954 449 000
PuhelinRENFE Sevilla902240 202 /
PuhelinCompañía Autobussit UrbanosSevilla902 240202
Kansallinen puhelinliikenneosasto900 123 505
Puhelin merenkulun pelastus900 202202
Puhelin maakunnan liikenteen päämaja Sevilla95 424 53 00
Sevillan hätäpuhelinnumerot
Hätäpuhelin - pelastuspalvelu Sevilla112 / 95 42340 40
PuhelinPolicia Nacional Sevilla091 / 954289300
TelephonePolicia Paikallinen Sevilla092
Puhelin: Sevilla062
Sosiaaliturva puhelimitse - Insalud Sevilla061 / 95448 00 00
Puhelin CruzRoja Sevilla95 435 01 35
Puhelinapu Sevilla061 / 954359135
Puhelin Palomiehet Sevilla080 - 081
TelephoneVehicle Depot-CraneSevilla954275509/ 954275509
Matkapuhelinohjeet91 742 12 13 / 900 123 505
Teleruta-puhelin900 12 35 05
Espanjan pankkikortin peruutuksen puhelinnumerot
Puhelin 4 B- VISA Electron - Master Card - VISA902114400 / 913626200
PhoneDinner's Club902401112
Puhelinpalvelu (VISA-VISA Electron-MasterCard)902192100
PuhelinAmerican Express902375637
Puhelinnumero 6000915965335
Puhelin Madrid Box902246810
PuhelinEl Corte Inglés901122122

Video: Sevillan Flamenco


Edellinen Artikkeli

Kuinka kauan meidän pitäisi nukkua

Seuraava Artikkeli

Suolaveden muuttaminen juomaveksi