Kiinnostavat puhelinnumerot Cádiz


Cádizin puhelinnumerot

Olemme valinneet Cádizin kaupunkiin joitain puhelimia, jotka tekevät matkasi paljon helpommaksi.

Matkan aikana saattaa ilmetä odottamattomia ongelmia, joita sinulla ei ollut: suunnitelmien ja reittien muutokset, joissa sinun on improvisoitava; tai tarvitsee vain saada enemmän tietoa kuin yhdellä on ...

Mielestämme nämä puhelimet voivat olla hyödyllisiä missä tahansa odottamattomissa tilanteissa.

Cádizin tieto- ja matkailuvirastojen puhelinnumerot
Kunnan turistitoimiston puhelin / Cadiz
Pl. San Juan de Dios, 11, ed. Amaya
956 24 19 91
Andalusian hallituksen matkailualan puhelintoimisto
c / Calderón de la Barca, 1, Cadiz
956 21 13 13
Puhelin- ja matkailuvirasto Chiclana de la F.

956 53 59 69

Puhelin- ja matkailuvirasto Santa Marian satama956 54 24 13
Puhelin- ja matkailuvirasto Jerez de la Frontera956 35 96 54
Puhelin- ja matkailuvirasto nopeus 956 68 09 93
Puhelin- ja matkailuvirasto Grazalema 956 13 22 25
Puhelin- ja matkailuvirasto Barbate956 43 39 62
Puhelin- ja matkailuvirasto Arcos de la F.

956 70 22 64

Cádizin hallintolaitosten puhelinnumerot

Cádizin kaupungintalon puhelin

956 24 10 00
Cadizin kreivikunnan puhelin956 24 01 00
Puhelin Juntade Andalucía Cádiz900 509 292
Cádizin kuljetuspuhelimet
Jerez de la Fronteran lentokenttäpuhelin956 15 00 00
Puhelin RENFECádiz956 25 43 01
PuhelinyhtiöAutobussit Urbanos Cádiz956 28 38 04
PuhelinlinjatMaritimas Cádizin lahtiCádiz956 22 18 50
Puhelin UNITAXICádiz956 21 21 21 /956 21 21 23
Kansallinen puhelinliikenneosasto Cádiz900 123 505
Cadizin hätäpuhelinnumerot
HätäpuhelinCádiz112
Cádizin kansallisen poliisin puhelin091
Cádizin poliisipuhelin092 / 956 24 1100
Puhelin GuardiaCivil Cádiz956 22 11 00
Pelastuspalvelun Cádiz-puhelin956 24 11 47
Cádiz Citizen Service -puhelin956 24 10 15
CruzRoja Cádiz -puhelin956 22 22 22
Ambulanssit PhoneCádiz061 /956 47 0190 / 956 47 01 91
Palokunta PhoneCádiz085
Puhelinkeskukset ja meriturvallisuusCádiz900 20 22 02
Puhelinohje Carretera Cádizissä91 742 12 13
PuhelinTeleruta Cádiz900 12 35 05
Pankkikorttien peruuttaminen
Puhelin 4 B- VISA Electron - Master Card - VISA902114400 / 913626200
PhoneDinner's Club902401112
Puhelinpalvelu (VISA-VISA Electron-MasterCard)902192100
PuhelinAmerican Express902375637
Puhelinnumero 6000915965335
Puhelin Madrid Box902246810
Puhelin El Corte Inglés901122122

Video: CÓMO SEGMENTAR INFORMACIÓN CON LA FUNCIÓN ENCONTRAR DE EXCEL


Edellinen Artikkeli

Belas-lauseet

Seuraava Artikkeli

Väkevä ruoka: ovatko ne aina parempia?